Pažintis su mini SPA zona

MINI SPA ZONA

Green Harmony svečiai gali rezervuoti privatų apsilankymą mini SPA zonoje pas administratorę iš anksto iki atvykimo. Prie įėjimo jus pasitinka darbuotoja, parodo ir paaiškina taisykles. SPA zonoje skamba rami muzika, čia negalima atsinešti maisto, vartoti alkoholį.

Džiakuzi terapija

Atraskite puikią galimybę pabėgti nuo kasdienio streso ir atgaivinti kūną, protą ir sielą.

Ši unikali hidroterapijos procedūra jau šimtmečius naudojama gerai savijautai gerinti ir fizinei bei psichinei sveikatai stiprinti. Buvimas šiltame vandenyje gali padėti sumažinti raumenų įtampą, palengvinti sąnarių skausmą, pagerinti kraujotaką ir sustiprinti imuninę sistemą. Sūkurinė vonia taip pat sukuria raminančią, meditacinę aplinką, padedančią atsipalaiduoti ir atsikratyti streso, todėl jausitės žvalūs ir atsigavę. Nesvarbu, ar norite nuraminti skaudančius raumenis, sumažinti stresą, ar tiesiog atsipalaiduoti, nauda yra begalinė.

Saunos terapija

Nesvarbu, ar norite atsipalaiduoti po ilgos dienos, sustiprinti imuninę sistemą, ar tiesiog pasimėgauti prabangiu SPA malonumu. Saunos terapija suteikia daug naudos jūsų protui ir kūnui. Nuo raumenų skausmo ir įtampos mažinimo iki širdies ir kraujagyslių sveikatos gerinimo - pirtis yra natūralus, saugus ir veiksmingas būdas fizinei ir psichinei savijautai skatinti.

Tradicinės pirties terapija

Pasinerkite į atsipalaidavimo ir geros savijautos kelionę, pasinerkite į šiltą, aromatingą šio senovinio gydomojo ritualo šilumą.

Tradicinės saunos nauda nesuskaičiuojama. Intensyvus karštis stimuliuoja kraujotaką ir stiprina imuninę sistemą, o didelė drėgmė padeda iš organizmo pašalinti toksinus. Saunos nauda neapsiriboja vien fizine sveikata, nes pirtis taip pat suteikia galimybę ramiai pabėgti nuo kasdienio streso, atsipalaiduoti ir įgauti naujų jėgų.