Laikas pažinti mus

HARMONIJA TARP KOMFORTO, TVARUMO IR AKTYVIOS VEIKLOS

Norime suteikti savo svečiams unikalią ir autentišką patirtį ramios gamtos apsuptyje. Siekiame sukurti harmoningą pusiausvyrą tarp komforto, tvarumo ir sportinės veiklos, todėl tai puiki vieta norintiems šiuos poreikius suderinti.

TVARUMAS

Esame tvirtai įsipareigoję saugoti ir daryti teigiamą poveikį aplinkai, naudojame atsinaujinančius energijos šaltinius ir visais savo veiklos aspektais taikome ekologiškas priemones.

KOMFORTAS

Mūsų apgyvendinimo ir poilsio namuose rasite visus šiuolaikinius patogumus, taip pat siūlome įvairias SPA paslaugas, pavyzdžiui autentišką pirtį, sauną ir sūkurinę vonią, kad galėtumėte atsipalaiduoti ir pailsėti.

AKTYVI VEIKLA

Aktyviems keliautojams siūlome įvairius sporto patogumus. Mėgaukitės teniso, tinklinio ar krepšinio žaidimu mūsų aikštelėse. Pasiplaukiokite ežere su vandens dviračiu arba tiesiog mėgaukitės gamtos grožiu žvejodami ar plaukiodami valtimi. Turėdami daugybę galimybių rinktis, galite išlikti aktyvūs ir smagiai leisti laiką pasinerdami į gamtą. Patirkite tai, kas geriausia iš abiejų pasaulių, su "Green Harmony" - sportu ir ramybę harmonijoje su gamta.